Wawel wsparł działania Fundacji „Dziecięca Fantazja”

Wawel wraz z Fundacją „Wawel z Rodziną” wsparł słodkościami inicjatywę organizowaną przez Fundację „Dziecięca Fantazja”. Przekazano kilkadziesiąt kilogramów słodyczy dla nieuleczalnie chorych dzieci oraz ich bliskich podczas III Gali „Mikołajki z Fantazją”, która odbyła się 10 grudnia 2018 roku. Wśród zaproszonych na imprezę znaleźli się najmłodsi podopieczni Fundacji.

Fundacja „Dziecięca Fantazja” to organizacja non-profit. Jej celem jest wnoszenie odrobiny radości w życie nieuleczalnie chorych dzieci poprzez spełnianie ich marzeń i fantazji. Do spełniania tego celu przyłączyła się także Fundacja „Wawel z Rodziną”, wspierając słodkościami dzieci oraz ich bliskich podczas III Gali „Mikołajki z Fantazją”. Gala odbyła się w Sali balowej Courtyard by Marriott Warsaw Aiport Hotel. Na rzecz wydarzenia przekazane zostały takie produkty jak: Czekolada Krówkowa, Żelki jak SMOK, galaretki nadziewane Fresh&Fruity.