Paczki Świąteczne 2019 – Fundacja Anny Dymnej “Mimo Wszystko”

Miło nam poinformować, że po raz kolejny Fundacja “Wawel z Rodziną” wsparła akcję Fundacji Anny Dymnej “Mimo wszystko” w przygotowaniu Paczek Świątecznych 2019. Paczki trafiły m.in. do chorych i niepełnosprawnych znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. W tym roku zostało obdarowanych 100 rodzin.

Dary dla rodzin pozyskano od darczyńców i sponsorów. Rodziny otrzymały m.in. żywność, zabawki czy kosmetyki. Nasza fundacja przekazała na ten cel słodycze. Łączna wartość wszystkich upominków wyniosła blisko 100 000 zł.

Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć niewielką cegiełkę w realizację tegorocznej edycji akcji. Do zobaczenia w przyszłym roku!