Paczki Świąteczne 2019 – Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”

Miło nam poinformować, że po raz kolejny Fundacja „Wawel z Rodziną” wsparła akcję Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko” w przygotowaniu Paczek Świątecznych 2019. Paczki trafiły m.in. do chorych i niepełnosprawnych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i finansowej. W tym roku paczki trafiły do 100 potrzebujących rodzin.

Organizatorom akcji dary udało się pozyskać od darczyńców i sponsorów. Rodziny otrzymały m.in. żywność, zabawki czy produkty higieniczne. Nasza fundacja przekazała na ten cel słodki poczęstunek. Łączna wartość wszystkich przekazanych upominków wyniosła blisko 100 000 zł.

Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć niewielką cegiełkę w realizację tegorocznej edycji akcji. Do zobaczenia w przyszłym roku!