“Mali odkrywcy” – zajęcia dla dzieci w ramach projektu OSP w Radziłowie

“Mali Odkrywcy”, to zajęcia dla dzieci realizowane w ramach projektu zrealizowanego przez przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w Radziłowie, dzięki środkom pozyskanym w ramach akcji społeczno-konsumenckiej Serce Rośnie.

W ramach projektu odbył się cykl zajęć laboratoryjnych i pokazy doświadczeń chemicznych prowadzone przez pracowników Centrum Chemii Małej z Torunia. Zajęcia dla dzieci umożliwiły uczniom nabycie umiejętności posługiwania się sprzętem laboratoryjnym, dzięki własnoręcznemu eksperymentowaniu mogli połączyć teorię z praktyką. Warsztaty przebiegały w wesołej i przyjaznej atmosferze, a wyniesiona z nich wiedza na pewno zostanie w przyszłości wykorzystana.