Serdecznie podziękowania za udział w V edycji akcji „Słodki Dzień Dziecka”

Fundacja „Wawel z Rodziną” oraz firma Wawel SA składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w V edycji akcji „Słodki Dzień Dziecka”

Dziękujemy naszym partnerom medialnym: oddziałom Krakowskiej, Łódzkiej oraz Olsztyńskiej Telewizji Polskiej, magazynowi Sedno, Radiu Plus oddział w Krakowie oraz serwisowi internetowemu CzasDzieci.pl, którzy poinformowali o naszej akcji.

Przede wszystkim chcielibyśmy złożyć szczególne wyrazy wdzięczności dla wszystkim, którzy zaangażowali się w nasz konkurs fotograficzny „Ciekawostki z mojej okolicy” i głosowali na prace dzieci.

Bardzo się cieszymy, że udało nam się pobudzić kreatywność podopiecznych placówek, które wzięły udział w konkursie. Wszystkie prace były na wysokim poziomie więc tym bardziej należą się wielkie brawa dla zwycięzców. Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami za rok.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Sylwia Warnecka,

Wiceprezes Fundacji „Wawel z Rodziną”

Obietnicę marki „Wawel. Radość wyzwala” widać na wielu płaszczyznach działania firmy. Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych. Co roku, w ramach programu „Masz szansę”, dofinansowywane są dodatkowe zajęcia edukacyjne dla prawie tysiąca dzieci. Bliżej świąt Bożego Narodzenia, Fundacja „Wawel z Rodziną” wciela się w pomocnika Świętego Mikołaja.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności