Laureaci konkursu „Na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną”

Laureaci otrzymali już nagrody w „Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną” zostały już rozdane. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci. W tegorocznej edycji wzięły udział 440 Domy Dziecka. Wpłynęło prawie 1 200 zgłoszeń konkursowych.

Wybór był trudny, wszystkie kartki reprezentowały bardzo wysoki poziom, każda była na swój sposób wyjątkowa. Po burzliwych obradach jury konkursu ostatecznie zostało wyróżnionych 30 prac. Zwycięzcy otrzymali od Fundacji Wawel z Rodziną odtwarzacze mp4. Nagrody sprawiły dzieciom wiele radości.

W konkursie brali udział podopieczni ośrodków, które otrzymują od Fundacji słodkie upominki podczas akcji „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja”. Programem objętych jest 440 placówek co znaczy, że konkurencja była duża. Wysłaliśmy do Państwa kartki stworzone przez dzieci w ramach zajęć plastycznych. Kartka wykonana przez naszą podopieczną Dominikę Gronik została wyróżniona. Nagrodę w postaci mp 4 sprawiła dziewczynce wiele radości. – mówi Małgorzata Urbanowska – kierownik, pedagog ZPS – Ogniska Wychowawczego w Gdyni.

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Przed nami teraz wiosenna edycja konkursu. Mamy nadzieję, że dzieci równie tak chętnie zaangażują się w konkurs, który dla nich przygotowuje Fundacja – dodaje Sylwia Warnecka, wice-prezes Fundacji „Wawel z Rodziną”.

Obietnicę marki „Wawel. Radość wyzwala” widać na wielu płaszczyznach działania firmy. Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych. Co roku, w ramach programu „Masz szansę”, dofinansowywane są dodatkowe zajęcia edukacyjne dla prawie tysiąca dzieci. Bliżej świąt Bożego Narodzenia, Fundacja „Wawel z Rodziną” wciela się w pomocnika Świętego Mikołaja.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności