Fundacja „Wawel z Rodziną” patronem akcji Bazgroł 2013

W piątek 17 maja odbył się finał 4. edycji programu literacko- plastycznego Bazgroł 2013. Fundacja „Wawel z Rodziną” została partnerem tegorocznej akcji, zaś firma Wawel SA jako sponsor, przekazała słodkie upominki dla uczestników konkursu.

Impreza, która odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. Oprócz laureatów oraz zaproszonych gości, obecna była honorowa patronka konkursu Pani Anna Komorowska. W czasie finału edycji nagrodzono najlepszych. Pamiątkowe dyplomy przyznano: Mai Przybylskiej, Katarzynie Rzeczkowskiej, Renacie Pietrzyk, Michałowi Roszak, Wioletcie Kołodziejczyk, Jakubowi Chojnackiemu i Dorocie Dziedzic-Chojnackiej.

Po części oficjalnej małżonka Prezydenta RP, Pani Anna Komorowska przeczytała zgromadzonemu audytorium zwycięskie opowiadanie. Tegoroczne „Złote Pióro” otrzymała praca pod interesująco brzmiącym tytułem: „Historia, która dopiero się wydarzy. Dziambole i kolorator snów”.

Podsumowując, 4. edycja programu Bazgroł 2013 okazała się dużym sukcesem. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni panującą atmosferą oraz poziomem nadesłanych przez dzieci opowiadań oraz ilustracji. Fundacja „Wawel z Rodziną” zawsze z radością przyłącza się do akcji, których celem jest rozwijanie pasji i talentów najmłodszych.

Obietnicę marki „Wawel. Radość wyzwala” widać na wielu płaszczyznach działania firmy. Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych. Co roku, w ramach programu „Masz szansę”, dofinansowywane są dodatkowe zajęcia edukacyjne dla prawie tysiąca dzieci. Bliżej świąt Bożego Narodzenia, Fundacja „Wawel z Rodziną” wciela się w pomocnika Świętego Mikołaja.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności