Fundacja „Wawel z Rodziną” dla dzieci

W tym roku już po raz kolejny Fundacja „Wawel z Rodziną” , firma Wawel SA wraz z Tygodnikiem Podhalańskim zorganizowały świąteczną niespodziankę dla najmłodszych. Od czwartku, 19 grudnia, Mikołaj wraz z pomocnikami obdarowywał słodkościami prawie 150 dzieci z województwa Podlaskiego.

Firma Wawel SA oraz Fundacja „Wawel z Rodziną” przygotowała słodkie upominki dla dzieci z całego regionu, w tym także podopiecznych Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanym. Najmłodsi, pomimo początkowego onieśmielenia obecnością Mikołaja, chętnie przyjmowali czekoladowe prezenty i opowiadali o swoich zabawkach czy ulubionych zajęciach.

Nasze działania świadczą o tym, że nie ograniczamy się tylko do jednego, konkretnego regionu, ale staramy się pomagać wszystkim dzieciom na terenie całej Polski. – wypowiada się Sylwia Warnecka, Wice Prezes Fundacji „Wawel z Rodziną”. Chcielibyśmy dalej działać w tym kierunku, dając radość jak największej liczbie dzieci. – dodaje.

Obietnicę marki „Wawel. Radość wyzwala” widać na wielu płaszczyznach działania firmy. Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych. Co roku, w ramach programu „Masz szansę”, dofinansowywane są dodatkowe zajęcia edukacyjne dla prawie tysiąca dzieci. Bliżej świąt Bożego Narodzenia, Fundacja „Wawel z Rodziną” wciela się w pomocnika Świętego Mikołaja.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności