„Słodkie Filmowe Inspiracje” w Słodki Dzień Dziecka

Każda edycja „Słodkiego Dnia Dziecka” niesie za sobą słodkie upominki. Podczas tegorocznej akcji Słodki Dzień Dziecka podopieczni Fundacji „Wawel z Rodziną” zostaną obdarowani słodyczami o wadze prawie 7 ton!

W ramach akcji 440 Domów Dziecka z całej Polski zostało zaproszonych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt.„Słodkie Filmowe inspiracje”. Zadaniem konkursowym będzie wykonanie plakatu wraz z hasłem reklamowym dla jednego ze słodkich produktów Wawelu, który może stać się inspiracją do nakręcenia prawdziwego filmu reklamowego. Konkurs zostanie przeprowadzony w okresie od dnia 14 maja do 15 lipca 2014 roku, a prace konkursowe należy wysyłać na adres głównej siedziby firmy Wawel SA: ul. Władysława Warneńczyka 14, 30-520 Kraków z dopiskiem SŁODKIE FILMOWE INSPIRACJE. Jury Konkursu dokona wyboru zwycięskiego plakatu. Wychowankowie Domu Dziecka, którego praca zdaniem kapituły będzie najciekawsza, będą mieli możliwość odwiedzenia czekoladowej Fabryki Wawel w Dobczycach oraz spektakularnej wytwórni filmowej Alvernia Studios, w której powstają zarówno reklamy telewizyjne jak i duże filmowe produkcje.

Wawel SA oraz Fundacja „Wawel z Rodziną”.

Patroni medialni:

TVP Kraków, TVP Bydgoszcz, Radio Plus Kraków, Miesięcznik SEDNO, Portale: Czas Dzieci, W roli mamy, Miasto dzieci.