Rusza konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną!

W ramach ósmej edycji akcji „Zostań pomocnikiem świętego Mikołaja” Fundacja „Wawel z Rodziną” zaprasza wszystkie dzieci z Domów Dziecka do udziału w konkursie „Zaczarowane ozdoby” na najpiękniejszą ozdobę świąteczną.

To kolejna już akcja organizowana przez Fundację „Wawel z Rodziną”, która ma na celu wesprzeć rozwój talentów artystycznych dzieci. Jesienią w ramach siódmej edycji „Słodki Dzień Dziecka” odbył się konkurs „Słodkie Filmowe Inspiracje”, którego zadaniem było przygotowanie plakatu z hasłem reklamowym dla jednego z produktów Wawel.

W okresie przedświątecznym Fundacja zachęca dzieci do wykonania dowolną techniką pięknych ozdób choinkowych. Dzieci mogą tworzyć prace samodzielnie lub w grupie. Najważniejsze, by ich dzieła dotarły do siedziby firmy Wawel w terminie do 20 listopada 2014 roku – do tego czasu zbierane będą bowiem zgłoszenia.

Na trzy najlepsze Domy Dziecka czeka wspaniała nagroda – warsztaty z blogerkami, które na co dzień zajmują się dekorowaniem wnętrz. W trakcie warsztatów zwycięzcy nauczą się w jaki sposób, przy użyciu przedmiotów codziennego użytku i innych ciekawych akcesoriów, dekorować wnętrza i przygotowywać zaczarowane ozdoby świąteczne.

„Fundacja Wawel z Rodziną każdego roku organizuje akcje, mające na celu rozbudzanie pasji i talentów wśród dzieci. Tym razem chcielibyśmy zachęcić je do tego, aby podzieliły się z nami wykonanymi przez siebie bożonarodzeniowymi ozdobami. Dla zwycięzców przygotowaliśmy ciekawą nagrodę – warsztaty z utalentowanymi blogerkami, które pokażą dzieciakom jak w prosty sposób dekorować pomieszczenia i tworzyć ozdoby”– mówi Sylwia Warnecka w/c prezes Fundacji.

Maksymalna liczba projektów przesłanych przez jeden Dom Dziecka to 10 (prace mogą być wykonywane indywidualnie lub zbiorowo). Zgłoszenia należy wysłać na adres siedziby firmy Fundacji Wawel z Rodziną: ul. Władysława Warneńczyka 14, 30-520 Kraków, z dopiskiem ZACZAROWANE OZDOBY.

Obietnicę marki „Wawel. Radość wyzwala” widać na wielu płaszczyznach działania firmy. Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych. Co roku, w ramach programu „Masz szansę”, dofinansowywane są dodatkowe zajęcia edukacyjne dla prawie tysiąca dzieci. Bliżej świąt Bożego Narodzenia, Fundacja „Wawel z Rodziną” wciela się w pomocnika Świętego Mikołaja.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności