20 000 uśmiechów najmłodszych w dniu ich święta!

Z okazji 1 czerwca podopieczni 432 domów opiekuńczo-wychowawczych (20 000 uśmiechów) w całej Polsce otrzymają słodkie prezenty od Fundacji „Wawel z Rodziną” i firmy Wawel SA. To już ósma edycja „Słodkiego Dnia Dziecka”, w ramach której do placówek trafi ponad 5 ton słodyczy.

„Słodki Dzień Dziecka” to coroczna akcja Fundacji „Wawel z Rodziną” i Wawel SA, która ma jasny i bardzo ważny cel – sprawić radość najmłodszym z domów dziecka z całej Polski i wywołać na ich twarzach wiele uśmiechów. Każda z placówek otrzyma blisko 12 kilogramów ulubionych cukierków Michałków. Słodkie prezenty zostaną dostarczone do wszystkich domów dziecka przed 1 czerwca.

Radość na twarzach najmłodszych w dniu ich święta jest dla nas rzeczą najważniejszą. Dlatego co roku pragniemy, aby dzieci, szczególnie z placówek opiekuńczo – wychowawczych, poczuły się wyjątkowo. To jeden z elementów naszej misji  – mówi Sylwia Warnecka, Wiceprezes Fundacji „Wawel z Rodziną”.

W ramach „Słodkiego Dnia Dziecka” prezenty od Fundacji „Wawel z Rodziną” i Wawel SA trafią do placówek z całej Polski. Widok uśmiechów dzieci jest bezcenny.

 

Obietnicę marki „Wawel. Radość wyzwala” widać na wielu płaszczyznach działania firmy. Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych. Co roku, w ramach programu „Masz szansę”, dofinansowywane są dodatkowe zajęcia edukacyjne dla prawie tysiąca dzieci. Bliżej świąt Bożego Narodzenia, Fundacja „Wawel z Rodziną” wciela się w pomocnika Świętego Mikołaja.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności