Wawel wspiera wolontariuszy WOŚP

Wawel wraz z Fundacją „Wawel z Rodziną” od kilku lat wspierają wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP), przekazując im dodające energii słodycze. Wzorem lat ubiegłych wsparcie otrzymają wolontariusze w sztabach w Krakowie i Katowicach.

Najbliższy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 10 stycznia. 120 tysięcy wolontariuszy będzie zbierać pieniądze do puszek, które w tegorocznej akcji zostaną przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów. Już po raz 24. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w całej Polsce, a dodatkowo również w kilkunastu krajach na świecie. W tegoroczną akcję Pomocy, zaangażowała się również firma Wawel i Fundacja Wawel z Rodziną, które wesprą słodkimi upominkami wolontariuszy ze sztabu w Krakowie i w Katowicach. Wsparcie w Katowicach będzie organizowane już po raz czternasty, a w Krakowie po raz siódmy.

Do przyłączenia się do akcji WOŚP zachęcamy wszystkich, którzy chcą nieść pomoc potrzebującym.

Obietnicę marki „Wawel. Radość wyzwala” widać na wielu płaszczyznach działania firmy. Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych. Co roku, w ramach programu „Masz szansę”, dofinansowywane są dodatkowe zajęcia edukacyjne dla prawie tysiąca dzieci. Bliżej świąt Bożego Narodzenia, Fundacja „Wawel z Rodziną” wciela się w pomocnika Świętego Mikołaja.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności