Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym – „Mój Przyjaciel i ja”!

Fundacja „Wawel z Rodziną” z przyjemnością ogłasza konkurs plastyczny pod hasłem „Mój Przyjaciel i ja”!

BANER 2 popr Prace plastyczne można składać do 1 czerwca 2016 r. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież do 16 roku życia z domów dziecka, oraz placówek oświatowych wg załączonej listy. Prace o maksymalnym formacie A1 (59 cm na 84 cm) mogą być wykonane dowolną techniką artystyczną. Zachęcamy do eksperymentowania z formą – w konkursie uwzględniamy także prace przestrzenne nie większe niż 50 cm x 50 cm x 50 cm o maksymalnej wadze 1 kg.

Dla zwycięzców i wyróżnionych przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego i turystycznego!

3 czerwca 2016 r., spośród wszystkich nadesłanych prac, jury wyłoni jedną zwycięską pracę i przyzna cztery wyróżnienia. Listę laureatów opublikujemy na stronie fundacjawawel.pl, a zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową lub telefoniczną. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 12 czerwca w Krakowskim Teatrze Scena STU podczas Spotkania Przyjaciół Fundacji „Wawel z Rodziną”. Spotkanie uświetni spektakl Mały Książę w reżyserii i adaptacji Krzysztofa Jasińskiego. Dla laureatów konkursu oraz ich klas i grup – wstęp bezpłatny!

Prosimy o składanie lub przesyłanie prac plastycznych podpisanych imieniem, nazwiskiem oraz nazwą i adresem placówki w siedzibie Fundacji „Wawel z Rodziną” w Krakowie (ul. Władysława Warneńczyka 14). Regulamin konkursu dostępny jest tutaj oraz w miejscu składania prac.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności