Słodki Dzień Dziecka

Prawdziwą radość odczuwamy wtedy, gdy wywołujemy ją u innych. 

Jak mawiał Albert Camus, każda radość budzi w nas pragnienie innej radości. Wszyscy mamy coś, czym możemy podzielić się z innymi, a każdy gest, nawet najdrobniejszy, potrafi zmienić czyjś świat. Wawel SA oraz Fundacja „Wawel z Rodziną” już po raz kolejny w ramach akcji Słodki Dzień Dziecka obdarowuje dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych na terenie całej Polski, dzieląc się z nimi słodyczami i radością.

Już po raz ósmy Wawel SA  wraz Fundacją „Wawel z Rodziną” z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka pokazuje jak odkrywać radość i dzielić się nią z innymi. W ramach akcji Słodki Dzień Dziecka do 1 czerwca br. łącznie 5,6 tony słodyczy trafi do 433 Domów Dziecka w całym kraju.

Jak wywołać uśmiech na twarzach dzieci? Każdy, nawet drobny uczynek ma znaczenie i czyni świat lepszym, szczególnie jeśli jest to świat dziecka. Możliwość sprawiania radości innym powoduje, że odnajdujemy w sobie coraz więcej pokładów radości i możemy tę radość przekazywać dalej, dzieląc  się nią z innymi. – Cieszymy się, że owocowe galaretki Fresh & Fruity oraz Mieszanka Krakowska osłodzą naszym milusińskim ten wyjątkowy dzień. Wierzymy, że możemy sprawić radość innym nawet tak drobnym gestem jak słodki upominek. Liczy się serce i dobre intencje – mówi  Sylwia Warnecka, wiceprezes Fundacji „Wawel z Rodziną”.

Niesienie pomocy i wspieranie dzieci znajdujących się w trudnym położeniu to misja Fundacji „Wawel z Rodziną”. Dzięki słodkim upominkom przekazanym w ramach akcji, radość zagości na twarzach blisko 20 000 najmłodszych w dniu ich święta.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności