Fundacja „Wawel z rodziną” wspiera w sportowym duchu!

Tomasz Schimscheiner, Prezes Fundacji „Wawel z Rodziną” wspiera w sportowym duchu „Piłkarski Turniej Gwiazd” w Giżycku. Inicjatywa miała na celu wsparcie mieszkańca Giżycka, Adriana Jarosza, przebywającego w stanie śpiączki.

W minioną niedzielę – 14 maja, w Giżycku odbył się w sportowym duchu „Piłkarski Turniej Gwiazd”, w którym wzięła udział Reprezentacja Artystów Polskich RAP, w składzie z: Tomaszem Schimscheinerem – Prezesem Fundacji „Wawel z Rodziną”, Piotrem Świerczewskm, Tomaszem Frankowskim, Maciejem Szczęsnym, Tomaszem Jachimkiem, Marcinem Mroczkiem, Przemysławem Cypryańskim, Piotrem Zeltem oraz Jarkiem Jakimowiczem.

Podczas akcji odbyła się zbiórka funduszy na szczytny cel – leczenie oraz rehabilitację Adriana Jarosza, mieszkańca Giżycka, który od 2013 roku znajduje się w stanie śpiączki.

Inicjatywie towarzyszyła licytacja, na której do zdobycia były m.in. koszulki z podpisami piłkarzy, koszulkę przekazaną przez Reprezentację Artystów Polskich z autografami gwiazd, piłkę do koszykówki z podpisem Marcina Gortata – zawodnika NBA.

W ramach akcji zrealizowana została również aukcja internetowa, której uczestnicy licytowali, m.in. koszulkę z autografem piłkarza Łukasza Brozia, bilety VIP na mecz Legii Warszawa i Lecha Poznań oraz spotkanie ze sportowcem.

W wyniku wszystkich licytacji udało się zebrać ponad 4.500 zł, które zostaną przeznaczone na leczenie oraz rehabilitację Adriana Jarosza.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności