MIĘDZYSZKOLNY KONKURS TEATRALNO-JĘZYKOWY ENGLISH IN ACTION

26 kwietnia 2017 roku odbyła się piąta edycja międzyszkolnego konkursu teatralno-językowego English in Action organizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Krakowie. Konkurs English in Action daje uczniom możliwość rozwijania zainteresowań związanych z językiem angielskim, jak również zaprezentowania talentów scenicznych. Po raz piąty przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty. W tegorocznej edycji wystąpiło ponad 220 uczniów z kilkunastu szkół. Wspaniała scenografia i kostiumy, profesjonalnie przygotowane układy taneczne, oryginalne scenariusze przedstawień, a przede wszystkim spektakularna gra młodych aktorów zaskoczyły publiczność oraz jury. Każda szkoła, która wzięła udział w konkursie, otrzymała słodki upominek – kuferek z cukierkami podarowany przez Fundację Wawel z Rodziną.