Mikołaje na motocyklach

Po raz kolejny Fundacja „Wawel z rodziną” wspiera motomikołajkową akcję Mikołaje na motocyklach przekazując słodkości podopiecznym domów dziecka. Paczki otrzymało około 70 dzieci i młodzieży województwa małopolskiego.

Jak co roku tarnowscy motocykliści z grupy Moto-Tarnow.pl oraz klubu TTSK K-TEAM Tarnów zorganizowali wyjątkową akcję mikołajkową dla podopiecznych ośrodków opiekuńczo-wychowawczych i specjalistycznych placówek wsparcia dziennego. Tym razem dzieci i młodzież obserwowały i brały udział w motosportowych atrakcjach jak przejażdżki na gokartach, motocyklach i quadach oraz pokazy kaskaderskie na jedynym tego typu obiekcie w regionie, Torze Speed Race Tarnów. Nie brakowało dobrej zabawy, uśmiechu, licznych niespodzianek oraz edukacji dotyczącej bezpieczeństwa na drodze, a dzięki Fundacji „Wawel z Rodziną” – również słodkości. Upominki od Fundacji otrzymali wychowankowie Pogotowia Opiekuńczego, Domu Dziecka „Słoneczny Dom”, Domu Dziecka „Przyjazny Dom”, Domu Dziecka „Promyk”, Domu Dziecka im. Janusza Korczaka oraz Tarnowskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Rodziny.

Podopiecznym placówek życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku a motocyklowym Mikołajom dziękujemy za ich wielkie serca!

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności