10 – LECIE FUNDACJI WAWEL Z RODZINĄ

W sobotę 23 czerwca br. w Niezdowie odbył się Piknik Rodzinny dla rodzin pracowników firmy Wawel SA. Piknik był okazją do świętowania 10 – lecia działalności Fundacji Wawel z Rodziną.

W sobotę w Niezdowie koło Dobczyc miał miejsce Piknik Rodzinny dla rodzin pracowników firmy Wawel SA. Piknik był okazją do świętowania 10-lecia działalności Fundacji Wawel z Rodziną. Mimo zmiennej pogody nie zabrakło wielu atrakcji – na wszystkich gości czekały ciekawe punkty: dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, malowanie twarzy, a także stanowisko Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Uczestnicy imprezy mieli okazję nie tylko zapoznać się z pracą policjanta, ale także porozmawiać o zasadach bezpieczeństwa. Ze wszystkich możliwości korzystali najmłodsi i dorośli. Kolejka nie zmniejszała się również do Wawel Trucka – pełnego gier i zabaw oraz pysznych słodyczy marki Wawel. Tego dnia miał on swoją premierę, a ogromnym zainteresowaniem przebił oczekiwania organizatorów.

Podczas Pikniku nagrody zostały rozdane laureatom konkursu ,,Dobre Uczynki” organizowanego przez Fundację Wawel z Rodziną, którego celem było podkreślenie, jak ważne są dobre uczynki. W konkursie brały udział dzieci i wnuki pracowników Wawel, które interpretowały hasło konkursowe w formie literackiej bądź plastycznej. Na autorów najlepszych prac czekały atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego i turystycznego.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności