Rozmowa Jarosława Kuźniara z Tomaszem Schimscheinerem w Onet Rano

28 września odbyła się rozmowa Jarosława Kuźniara z Tomaszem Schimscheinerem, prezesem Fundacji „Wawel z Rodziną” w programie Onet Rano. Schimscheiner spotkał się z dziennikarzem, aby porozmawiać, spacerując po budzących się do życia krakowskich plantach. Szybko zapomnieli o wczesnej porze rozmowy i oddali się żywym dyskusjom o teatrze oraz działaniach prospołecznych Fundacji „Wawel z Rodziną”.  Zapis całej rozmowy można zobaczyć na portalu Onet.pl.

Jarosław Kuźniar miał do Tomasza Schimscheinera pytania związane nadciągającymi premierami teatralnymi oraz jego aktywną działalnością prospołeczną jako prezesa Fundacji „Wawel z Rodziną”. Poruszyli  także kwestie dotyczące życia społecznego, kultury i sztuki, dyskutując w sposób typowy dla popularnego programu Onet Rano.

Ważnym wątkiem rozmowy były świetlice środowiskowe wspierane przez Fundację „Wawel z Rodziną”, które przeciwdziałają wykluczeniu społecznemu najmłodszych. Tomasz Schimscheiner tłumaczył, dlaczego tego typu placówki są ważne dla dzieci i ich prawidłowego rozwoju.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności