Kaukaskie kilometry dla domów dziecka

Podczas Runmageddonu Kaukaz, odbywającego się w dniach 3-8 października, Fundacja Wawel z Rodziną, marka Wawel i Runmageddon, wraz z charyzmatycznym trenerem Tomkiem Żakiem, przeprowadzili niezwykłą akcję charytatywną ( kaukaskie kilometry). Na internautów czekało wyzwanie – im większe zaangażowanie w akcję z ich strony, tym więcej podopiecznych domów dziecka będzie mogło sprawdzić swoje możliwości w Runmageddon Kids i odebrać zapasy słodyczy Wawel.

Tomek Żak wystartował w Runmageddonie Kaukaz 100, czyli formule stukilometrowego biegu z przeszkodami. Miał do pokonania łącznie 3 etapy, a każdy z nich dedykował dzieciom z domów dziecka. W trakcie poszczególnych etapów biegu Wawel na swoim fanpage’u prowadził głosowanie wśród internautów. Zadaniem głosujących był wybór domów dziecka, do których trafią pakiety startowe na Runmgaddeon Kids oraz słodycze. Z oddanych głosów, spośród pięciu zgłoszonych domów dziecka, wyłoniono trzy, a internauci oddali łącznie ponad 5 tysięcy głosów. Widząc bardzo duże zaangażowanie użytkowników Facebook’a, postanowiliśmy przekazać pakiety i słodycze wszystkim 5 domom dziecka biorącym udział w akacji. Ale to nie wszystkie niespodzianki –  Tomek Żak, osobiście odwiedził placówkę w Kożuchowie, która zebrała największą liczbę głosów i opowiedział o swojej pasji. Dodatkową atrakcją spotkania był Wawel Truck, czyli wóz pełen zabaw, gier i aplikacji oraz słodyczy Wawel.