Tomasz Żak i Siostry Bukowskie wraz z z charytatywną wizytą

W ramach aktywnej współpracy Fundacji Wawel z Rodziną z Runmageddon – najbardziej ekstremalnego cyklu biegów przeszkodowych, trener Tomasz Żak i znane fit blogerki – Siostry Bukowskie odwiedzili Ośrodek Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie.

Wspólne rozmowy, trening na świeżym powietrzu i możliwość poznania ciekawych osób – tak w skrócie można opisać wizytę charyzmatycznego trenera Tomasza Żaka oraz znanych z blogosfery Sióstr Bukowskich u podopiecznych Ośrodka Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie. Już 8 i 9 czerwca br. w Trójmieście, dzieciaki będą miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas Runmageddon Kids.

Spotkanie było kolejnym filarem współpracy Runmaggedon z marką Wawel i Fundacją Wawel z Rodziną.