Najsłodszy rekord Guinnessa. Podopieczni Fundacji podejmą wyzwanie z Wawelem

2 czerwca w Krakowie będzie słodko, kolorowo i wesoło, a to wszystko za sprawą Festiwalu Kolorów, podczas którego podopieczni Fundacji „Wawel z Rodziną” oraz inni uczestnicy wydarzenia podejmą próbę bicia światowego rekordu Guinnessa w jednoczesnym otwieraniu słodyczy. Próba ustalenia nowego rekordu odbędzie się pod hasłem Najsłodszy rekord Guinnessa. Pobij go z Wawelem na Stadionie Korony – Centrum Sportu Parkowa w godz. 14:00 – 21:00.

Dla dzieci z krakowskich świetlic środowiskowych marka Wawel przygotowała m.in. udział w warsztatach tanecznych z Egurrola Dance Studio, gry i zabawy, w tym wyścig w workach, skoki na trampolinie Fresh&Fruity, interaktywne aplikacje w niezwykłej ciężarówce Wawel Truck, a także spotkanie z youtuberem – Frizem oraz moc słodyczy od Wawelu.

Inicjatywa umożliwia podopiecznym Fundacji spędzić czas wolny w ciekawej formie, zintegrować się z rówieśnikami i umacniać postępowanie według zasad rywalizacji fair play. Dzieci wezmą udział w wydarzeniu w ramach programu Fundacji „Wawel z Rodziną” – „Dobro od Dziecka”.                                              prnt

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności