Koncert Jubileuszowy z okazji 10 – lecia Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobczycach

5 czerwca odbył się Koncert Jubileuszowy pod hasłem „Muzyczny pociąg do Sztuki i Nauki” z okazji 10-lecia funkcjonowania Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobczycach. Na wydarzenie zostali zaproszeni przedstawiciele Fundacji „Wawel z Rodziną”. Współpraca fundacji ze szkołą muzyczną trwa od początku jej powstania.

Jubileuszowa Gala była uhonorowaniem włożonej przez nauczycieli w ciągu 10 lat pracy w rozwój muzyczny dzieci i młodzieży. Uczniowie w trakcie koncertu dali wspaniały popis swoich artystycznych umiejętności, zachwycając gości nietuzinkową melodią wydobywającą się z najrozmaitszych instrumentów. Występ młodych muzyków okazał się prawdziwym sukcesem, widownia nie szczędziła długich i gromkich braw, doceniając tym samym pracę, którą szkoła włożyła w przygotowanie tej niepowtarzalnej gali.

Dziś wielu z dawnych wychowanków szkoły kontynuuje edukację muzyczną na prestiżowych uczelniach wyższych, zdobywając przy tym kolejne nagrody i wyróżnienia.

Życzymy nauczycielom i uczniom Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobczycach dalszych sukcesów i osiągnięć.