Podopieczni Fundacji „Wawel z rodziną” wzięli udział w Runmageddonie

W ostatni weekend w Gdyni odbył się Runmageddon – kolejny ekstremalny bieg z przeszkodami. Do udziału w zawodach zaproszeni zostali podopieczni Fundacji „Wawel z Rodziną”. 

Za nami Runmageddon w Gdyni. W największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym cyklicznym biegu przez przeszkody wzięli udział także podopieczni Fundacji „Wawel z Rodziną”. W kategoriach: Kids, Junior oraz Rekrut wystartowały dzieci z 4 domów dziecka: z Cieszyna, Kożuchowa, Łodzi i Kołaczkowa. Na brak emocji nie można było narzekać – uczestnicy pokonali najróżniejsze przeszkody, brodząc w błocie, wodzie, przeskakując doły, skacząc na linach, wspinając się po trudnych konstrukcjach i wysokich ścianach. 2 miejsce w kategorii Kids zajął Michał z domu dziecka w Kożuchowie, natomiast na 3 miejscu zawody ukończył Maciek z domu dziecka w Kołaczkowie.

Udział w wydarzeniu podopiecznych Fundacji „Wawel z Rodziną” to kolejny krok współpracy marki Wawel z Runmageddonem. Partnerzy i tym razem udowodnili, że warto łączyć siły, a także działać na rzecz innych: w życiu, na trasie czy w walce z trudnościami.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności