Święto Czekolady z Orzechami w Słomnikach

24 sierpnia w parku przy Centrum Kultury w Słomnikach po raz kolejny odbył się piknik rodzinny Święto Czekolady z Orzechami. Wydarzenie jak zawsze przebiegło w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Fundacja „Wawel z Rodziną” jak co roku przekazała na piknik słodkie upominki, które były m.in. nagrodami w konkursach.

Na uczestników wydarzenia czekała moc atrakcji. Od godz. 14:00 do godz. 20:00 dzieci mogły korzystać z miasteczka zabaw, mobilnego miasteczka rowerowego, toru przeszkód i stanowisk do gry w playstation. Publiczność podziwiała pokazy akrobatyczne i uczestniczyła w licznych  konkursach. Od godz. 16:00 do godz. 18:00 odbyły się czekoladowe i orzechowe zabawy oraz występ dzieci z Centrum Kultury. Kolejnych emocji dostarczyła eksplozja kolorów, w tym proszków holi, cieszące się dużą popularnością malowanie dziecięcych twarzy, a dopełnieniem kolorowej strefy była możliwość zaplecenia barwnych warkoczyków.

Wydarzenie było okazją do integracji lokalnej społeczności oraz aktywnego spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną. Fundacja „Wawel z Rodziną” chętnie wspiera tego typu lokalne inicjatywy.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności