Rodzina na Wrzosowisku

31 sierpnia we wsi Wrząsowice odbył się piknik rodzinny Rodzina na Wrzosowisku. Głównym punktem programu był turniej rodzin, który dostarczył mnóstwo emocji i radości zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Babcie i dziadkowie mocno trzymali kciuki za swoje dzieci i wnuki, a te w trakcie zmagań dawały z siebie wszystko. Czas pomiędzy przygotowanymi atrakcjami uczestnicy mogli umilić sobie słodkościami firmy Wawel dostarczonymi przez Fundację „Wawel z Rodziną”.

Piknik rodzinny zorganizowany na terenie LKS Zielonka we Wrząsowicach był okazją do integracji wielopokoleniowej rodzin i lokalnej społeczności. Od godz. 14:00 do godz. 20:00 uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z informacjami na temat organizacji działających we Wrząsowicach, uczestniczyć w pokazie pierwszej pomocy, przejechać się bryczką lub spróbować swoich sił w karaoke czy grach planszowych w ramach Casino Royale. Dla fanów motoryzacji i szybkiej jazdy czekała nie lada gratka! W trakcie pikniku odbyła się prezentacja samochodu rajdowego oraz wspólne ognisko, będące dopełnieniem sielskiego wypoczynku.

Wiele osób po wydarzeniu stwierdziło, że nie pamięta tak udanego pikniku we Wrząsowicach. Uczestnicy pochwalili możliwość spędzenia czasu w gronie przyjaciół i rodziny. W codziennym życiu nie zawsze znajdzie się chwila wytchnienia, dlatego ważne, aby korzystać z każdej okazji, która pozwala spędzić czas z najbliższymi. Jako Fundacja „Wawel z Rodziną” w pełni popieramy tego typu inicjatywy.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności