Piknik Rodzinny w Centrum Kultury Skotniki

5 października na terenie Centrum Kultury Skotniki w Krakowie odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorzy zadbali o moc atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych uczestników imprezy. Fundacja “Wawel z Rodziną” wsparła to wydarzenie, przekazując  słodkie niespodzianki.  

Od godziny 11:00 wystartował program wydarzenia, a w nim wiele ciekawych atrakcji, w tym dmuchany zamek, zjeżdżalnia dla najmłodszych, malowanie twarzy i bańki mydlane. Dla nieco starszych dzieci zostały przygotowane piłkarzyki i trampolina. Dorośli mogli odpocząć przy grillu, przekąskach i napojach. Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się wata cukrowa i słodycze marki Wawel. 

Na plenerowej scenie do wspólnej zabawy publiczność zachęcała m.in. utalentowana Krakowianka, laureatka 11 edycji “Mam Talent” – Ewa Jurkowska. Gwiazdą wieczoru był Arkadio – raper i freestylowiec, który zakończył piknik koncertem pt. “Rób to co kochasz”. 

Pomimo chłodnego dnia piknik cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Krakowa. Był świetną okazją do spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych oraz dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Cieszymy się, że jako Fundacja “Wawel z Rodziną” mogliśmy wesprzeć inicjatywę pielęgnującej wartości rodzinne i aktywne spędzanie czasu.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności