Pasowanie na ucznia i przedszkolaka

11 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11 odbyło się pasowanie na pierwszoklasistów oraz pasowanie na przedszkolaka. Fundacja “Wawel z Rodziną” osłodziła dzieciom ten wyjątkowy dzień przekazując na oba wydarzenia ich ulubione słodycze. 

Najmłodsze dzieci musiały odpowiedzieć na pytania zadane podczas ślubowania, po czym oficjalnie zostały pasowane na uczniów pierwszej klasy. Nowym kolegom towarzyszyli uczniowie klas II i III oraz wychowawcy i rodzice.  

Tydzień później odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Maluchy z tej okazji przygotowały piosenki, tańce i wierszyki, które zaprezentowały przed rodzicami i wychowawcami. Po części artystycznej nastąpiło oficjalne ślubowanie. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały słodki upominek. 

Cieszymy się, że dzieci rozpoczęły swoją nową przygodę w swoim życiu. Trzymamy kciuki za ich rozwój i życzymy powodzenia!

Fundacja “Wawel z Rodziną” współpracuje z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 11 w Krakowie już od 5 lat wspierając inicjatywy podejmowane przez szkołę, a także dofinansowując dodatkowe zajęcia z szachów, robotyki, matematyki i informatyki w ramach programu “Masz Szansę”.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności