Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja!

Już po raz kolejny, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia marka Wawel razem z Fundacją „Wawel z Rodziną” organizują wyjątkową akcję „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”, w ramach której do wszystkich domów dziecka na terenie całej Polski zostaną przekazane słodycze. W tym roku partnerem akcji został sklep internetowy frisco.pl. Wykonując tak rutynową czynność, jaką są zakupy spożywcze, jednym kliknięciem myszy można podarować uśmiech podopiecznym Fundacji. Tegoroczna edycja świątecznej akcji „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja” realizowana przez Wawel i Fundację „Wawel z Rodziną” rusza już 20 listopada. Każdy, kto zakupi dowolny produkt marki Wawel z oznaczeniem „kupujesz pomagasz” na frisco.pl, sprawi, że drugi dokładnie taki sam produkt trafi do Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 na warszawskiej Pradze, przy ul. Łukowskiej 25. Akcja potrwa do 10 grudnia. Po tym terminie, jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia nastąpi oficjalne przekazanie słodyczy do Domu Dziecka.

Więcej można dowiedzieć się na stronie frisco.pl Do tej pory, dzięki cyklicznym akcjom dla domów dziecka, organizowanych już od 11 lat, pracownicy marki Wawel w ramach wolontariatu przekazali aż 132 tony słodyczy ponad 440 placówkom opiekuńczo-wychowawczym w całej Polsce. W tym roku, wzorem lat ubiegłych, przed Świętami Bożego Narodzenia, 426 domy dziecka otrzymają od marki Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną” ponad 5 ton słodyczy.

1920x400