Fundacja „Wawel z Rodziną” w Tychnowach koło Kwidzyna

Przedstawiciele Fundacji „Wawel z Rodziną”  9 grudnia br. odwiedzili Szkołę Podstawową im. Marii Kotlarz w Tychnowach koło Kwidzyna, aby wziąć udział w uroczystym wydarzeniu – podsumowaniu projektu „Wolontariat na tak. Działamy, by rozwijać talenty, zainteresowania, uwrażliwiać na potrzeby innych”.

Projekt wzbogacił działania szkoły podejmowane w ramach wolontariatu. Dodatkowo pokazał, że tego rodzaju aktywność społeczna to zawsze ciekawa forma spędzania wolnego czasu, która daje możliwość rozwoju zainteresowań, hobby i przeróżnych talentów. Finał akcji był połączony z obchodami Dnia Wolontariusza. Przedstawiciele Fundacji „Wawel z Rodziną” otrzymali dyplomy i tytuły Przyjaciela Szkoły.

Zaangażowanie wszystkich uczestników, ich otwartość, uśmiechy, ciekawe występy, a także pozytywna postawa nie tylko najmłodszych sprawiły, że z ogromną przyjemnością jeszcze długo będziemy wspominać to spotkanie.

Projekt został w całości sfinansowany przez markę Wawel i Fundację „Wawel z Rodziną” w ramach akcji społeczno-konsumenckiej „Serce Rośnie”.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności