Za nami kiermasz w Kolegium Europejskim

18 grudnia w Kolegium Europejskim (Liceum z maturą międzynarodową) przy ul. Filipa 25 w Krakowie odbył się Charytatywny Kiermasz Świąteczny. Uczestnicy wydarzenia m.in. mogli zakupić wypieki, sałatki, domowe burgery oraz rękodzieło, obrazy czy ceramikę. Dochód ze sprzedaży trafił do Fundacji Ambasada Pomocy Dzieciom oraz Fundacji „Wawel z Rodziną”.

Kiermasz rozpoczął się od uroczystego przecięcia wstęgi do Sali, w której nastąpiło otwarcie wydarzenia. Goście zostali energetycznie przywitani mini koncertem szkolnego zespołu muzycznego i kolędą „Cicha noc”. Po wzruszających występach głos zabrała Dyrektor Szkoły oraz Prezes Fundacji Ambasada Pomocy Dzieciom – Irena Rączkowska i Prezes Fundacji „Wawel z Rodziną” – Tomasz Schimscheiner.

Na kiermaszu można było nabyć świąteczne i nie tylko upominki, m.in. stroiki świąteczne, książki dla dzieci i młodzieży autorstwa Beaty Ostrowickiej, rękodzieło i pyszne przekąski. W Sali obok można było skorzystać z masażu dłoni i zabiegów pielęgnacyjnych.

Dziękujemy nauczycielom, uczniom oraz wolontariuszom za zaangażowanie, włożoną pracę i poświęcony czas na przygotowanie całej inicjatywy. Dziękujemy też darczyńcom za każdą złotówkę, która została przekazana na obie fundacje. Cieszymy się, że są ludzie, którzy bezinteresownie angażują się w czynienie dobra. Do zobaczenia wkrótce!

 

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności