Świąteczna Kolacja i Koncert z Fantazją

16 grudnia 2019 roku w Warszawie w Renaissance Warsaw Airport Hotel odbyła się Świąteczna Kolacja i Koncert z Fantazją dla podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. Wydarzenie było skierowane do chorych i niepełnosprawnych nastolatków oraz ich rodzin. Imprezę prowadził Pan Jacek Kawalec, który oczarował gości swoją życzliwością i naturalną charyzmą. Fundacja “Wawel z Rodziną” przekazała na uroczystość słodycze, które zostały zapakowane do mikołajkowych prezentów.

Na uczestników czekała moc atrakcji! Iluzjonista, który oczarował wszystkich swoimi magicznymi sztuczkami, radosne tańce i wspólne kolędowanie. Podopieczni fundacji chętnie też śpiewali różne utwory wykonywane przez zaproszony zespół muzyczny, a  Pan Jacek Kawalec przygotował wyjątkowy recital, który spotkał się z dużym uznaniem widowni. Na imprezie pojawił się również główny gość – Święty Mikołaj, który obdarował prezentami wszystkich podopiecznych fundacji.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć taką piękną inicjatywę.