Młodzieżowe Inspiracje w Orkanie

Projekt Młodzieżowe Inspiracje w Orkanie przeprowadzony przez I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Limanowej, to kolejny z projektów zrealizowanych w ramach akcji społeczno-konsumenckiej Serce Rośnie.

Celem inicjatywy była konfrontacja wiedzy zdobytej w szkole z praktycznymi działaniami i zagadnieniami podejmowanymi w czasie warsztatów tematycznych.

Uczniowie w czasie zajęć mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Zorganizowano warsztaty plastyczne, wykład historyczny, który poprowadził Pan Karol Wojtas – historyk i regionalista, grę terenową na ścieżce AK na Mogielicy, spotkanie z politykiem i samorządowcem pt. „O co chodzi w polityce? ” oraz warsztaty z pierwszej pomocy. Młodzież odwiedziła też Obserwatorium Astronomiczne na Suchorze w Gorcach oraz wzięła udział w warsztatach pt. “Fauna i Flora Beskidów” w Gorczańskim Parku Narodowym. To tylko kilka aktywności z wszystkich zrealizowanych w ramach projektu. Każdy z uczestników warsztatów znalazł obszar, w którym mógł rozwinąć swoją wiedzę i kompetencję. 

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć ten projekt. Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju! 

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności