Dzień Dobrych Uczynków – Dobry Zestaw

19 maja, czyli Dzień Dobrych Uczynków, od lat jest okazją do bezinteresownego pomagania i czynienia dobra. Do inicjatywy kolejny już raz przyłącza się Fundacja Wawel z Rodziną wspólnie z firmą Wawel. Całkowity zysk ze sprzedaży specjalnego, okazyjnego zestawu słodyczy dostępnego w sklepie internetowym www.slodkiwawel.pl zostanie przekazany na rzecz służby zdrowia w walce z koronawirusem. 

Od 18 maja do końca czerwca w sklepie internetowym www.slodkiwawel.pl dostępny jest „Dobry Zestaw” siedmiu produktów, w skład którego wchodzą m.in. czekolady, galaretki malinowe i Królewskie Mleczko oraz cenione od lat czekoladki nadziewane Malaga i galaretki Mieszanka Krakowska. Cały zestaw kosztuje 73 złote, a zysk z jego sprzedaży zostanie przekazany na rzecz wsparcia służby zdrowia w walce z koronawirusem. 

Inicjatywa Fundacji “Wawel z Rodziną” i marki Wawel nie jest ich pierwszym wspólnym gestem pomocy dla szpitali. „W ramach podziękowania dla lekarek i lekarzy, pielęgniarek oraz wszystkich zaangażowanych na co dzień w niesienie pomocy potrzebującym, przekazaliśmy łącznie już ponad tonę słodyczy” – mówi Sylwia Warnecka z Fundacji Wawel z Rodziną. „To, by w Dniu Dobrych Uczynków skupić się na wsparciu szpitali, było więc naturalną decyzją” – dodaje.

By przyłączyć się do inicjatywy, wystarczy kupić „Dobry Zestaw” na stronie slodkiwawel.pl. Dostawa jest darmowa – podobnie jak wszystkie zakupy w serwisie powyżej 49 złotych. 

Dzień Dobrych Uczynków obchodzony jest w Fundacji “Wawel z Rodziną” już od kilku lat. Poprzednie edycje skierowane były do mieszkańców Krakowa i organizowane wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji.

dobrych uczynków

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności