Kim będę jak dorosnę? #dobrarobotachallenge

dobra robota challenge

Jak wybrać idealny zawód? To pytanie zadaje sobie codziennie tysiące młodych ludzi. Przed podjęciem decyzji warto dowiedzieć się jak w praktyce wyglądają różne zawody. Poprosiliśmy kilka osób, by pokazały nam jak przebiega ich dzień pracy.

Autorskie relacje są wrzucane na profilach na Facebooku i YouTube pod hashtagiem akcji #DobraRobotaChallenge. Mamy nadzieję, że nagrania zainspirują dzieci i młodzież do wyboru wymarzonego zawodu.

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji! Jeśli chcesz pokazać jak wygląda Twój dzień w pracy to wystarczy, że nagrasz krótki (ok. 2 min) filmik, na którym opowiesz czym się zajmujesz i dlaczego wybrałeś akurat ten, a nie inny zawód. Koniecznie pamiętaj, aby dodany materiał oznaczyć #DobraRobotaChallenge.

Strona akcji: http://fundacjawawel.pl/dobrarobota/