“Połączmy się na sport(n)owo” w Krakowie

23 sierpnia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej Suche Stawy odbył się szósty, czyli ostatni wakacyjny trening sztuk walki w ramach kampanii “Połączmy się na sport(n)owo” organizowanej przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Celem kampanii jest powrót do aktywności sportowej, która została ograniczona z powodu pandemii koronawirusa. Najwytrwalsze dzieci biorące udział w większości zajęć zostały nagrodzone słodkimi upominkami przekazanymi przez Fundację “Wawel z Rodziną”.

Ostatni trening poprowadził Kamil Dziadkowiec – dwukrotny mistrz świata UFR Kickboxing, wicemistrz świata w K1 i srebrny medalista Pucharu Europy w kickboxingu, trener kickboxingu, K1, Muay Thai oraz boksu. Trener podzielił się z dziećmi swoją wiedzą oraz zaprezentował podstawy filozofii towarzyszącej sportom walki. To spotkanie z pewnością na długo zostanie w pamięci przyszłych zawodników.

Życzymy młodym adeptom sportu wytrwałości w dalszych treningach!