Comandosik – bieg z przeszkodami dla dzieci

12 września na poligonie Pasternik w Krakowie odbył się niezwykły bieg z przeszkodami dla dzieci. Młodzi sportowcy startowali w falach co 15 minut w czterech kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy, w którym m.in. znalazły się słodycze marki Wawel.

Młodsze dzieci miały do pokonania 1 km, a starsze 1,5 km po torze ze sporą ilością różnych przeszkód. Dzieci musiały m.in. przebiec po leśnym terenie z grząskim gruntem, przeczołgać się pod samochodem, przeskoczyć przez siano, przejść drabinki tylko przy pomocy dłoni i zachować balans na równoważni. Po pokonaniu tej trudnej trasy każdy zawodnik został nagrodzony pamiątkowym medalem. Radości było co niemiara, a sportowe emocje nie opuszczały dzieci i kibiców do końca całego wydarzenia.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć inicjatywę promującą aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.