Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja – 2 edycja akcji

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. To oznacza, że po raz kolejny rusza organizowana przez Wawel i Fundację “Wawel z Rodziną” ogólnopolska akcja “Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”. Już po raz drugi specjalnym partnerem akcji został sklep internetowy frisco.pl. Teraz, przy okazji zakupów ulubionych słodyczy marki Wawel można jednym kliknięciem myszy podarować uśmiech dzieciakom z domów dziecka z Warszawy i okolic.

Kolejna edycja świątecznej akcji “Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja” wystartowała 11 listopada.

Każdy, kto zakupi na Frisco.pl produkt marki Wawel oznaczony symbolem „Kupujesz – Pomagasz”, sprawi, że drugi dokładnie taki sam trafi do Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Nr 2 przy ul. Jaktorowskiej w Warszawie. Akcja potrwa do 8 grudnia. Po tym terminie, jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia nastąpi uroczyste przekazanie słodyczy do Domu Dziecka.

Więcej można dowiedzieć się na stronie frisco.pl

Firma Wawel i Fundacja “Wawel z Rodziną” wspierają bezpośrednio placówki opiekuńczo-wychowawcze w całym kraju już od 12 lat. Do tej pory, dzięki cyklicznym akcjom dla domów dziecka, pracownicy marki Wawel w ramach wolontariatu przekazali aż 132 tony słodyczy ponad 440 placówkom opiekuńczo-wychowawczym w całej Polsce.

frisco

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności