KONKURS „Zostań Pomocnikiem św. Mikołaja”

Czas Świąt Bożego Narodzenia – zawsze był czasem magicznym, wyjątkowym, spędzonym w gronie najbliższych. Jednak ten rok jest dla nas wszystkich zupełnie inny. Święta mogą być szczególnie trudne dla osób starszych, samotnych. To właśnie z myślą o nich podejmujemy niezwykłą inicjatywę. Chcemy zachęcić dzieci i młodzież do zostania Pomocnikami Świętego Mikołaja!

Jak zostać takim pomocnikiem? To bardzo proste!
Niech dzieciaki przygotują ozdoby świąteczne i przekażą je Seniorom.

Być może w Państwa okolicy jest dom seniora, dom dla osób starszych, może po prostu po sąsiedzku mieszka samotna osoba. Taki prezent od dzieci, przez nich własnoręcznie wykonany, będzie dla tych wszystkich osób ogromną niespodzianką. Pokaże, że nie są teraz samotni, ktoś o nich ciepło myśli. W podziękowaniu dla Pomocników, Fundacja „Wawel z Rodziną” przygotowała słodkie niespodzianki. Jak je zdobyć?

Wyślijcie do nas zdjęcie wykonanych ozdób świątecznych, nazwę Waszej placówki oraz napiszcie kogo obdarowaliście swoimi niezwykłymi ozdobami.

Podpisane zgłoszenia prosimy publikować na Facebooku w komentarzu pod informacją o konkursie pod adresem: www.facebook.com/fundacja.wawel lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: fundacja@fundacjawawel.pl.

Jury konkursu wybierze pięć najciekawszych prac, a Zwycięzcy otrzymają słodkie prezenty.

Prosimy o nadsyłanie prac w terminie od 24 listopada do 14 grudnia.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Gorąco zachęcamy do udziału w Konkursie!

zostan pomocnikiem sw mikolaja