Wigilia dla bezdomnych i potrzebujących Jana Kościuszki

20 grudnia, choć w nieco innym kształcie, już po raz 24 odbyła się Wigilia dla bezdomnych i potrzebujących, organizowana przez krakowskiego restauratora – Jana Kościuszko. W tym roku z powodu pandemii koronawirusa to wyjątkowe wydarzenie zostało przeprowadzone w formie konwoju samochodowego. Wypełnione po brzegi świątecznymi paczkami samochody odwiedziły miejsca wspierające osoby najbardziej potrzebujące. Firma Wawel  i Fundacja “Wawel z Rodziną” jak co roku przekazali ponad tonę słodyczy.

Samochody wiozące dania wigilijne i paczki z artykułami spożywczymi odwiedziły ponad 20 miejsc, w tym schroniska i noclegownie dla bezdomnych oraz hospicjum i domy pomocy społecznej.

Cieszymy się, że po raz kolejny, szczególnie w tym innym dla wszystkich czasie, mogliśmy wesprzeć inicjatywę Pana Jana Kościuszki. Pamięć o osobach potrzebujących, zwłaszcza w święta jest dla Fundacji “Wawel z Rodziną” i marki Wawel  bardzo ważna, dlatego chętnie angażujemy się w tego typu inicjatywy społeczne. Mamy nadzieję, że przekazane słodkości choć trochę umilą obdarowanym ten świąteczny czas.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności