V edycja Mistrzostw Świata w Pływaniu do Tyłu

3 lipca 2021 roku w Krakowie odbyła się V edycja Mistrzostw Świata w Pływaniu do Tyłu. W zawodach udział wzięło 10 pływaków, chcących pokazać, że do życia warto podchodzić z dystansem i humorem oraz warto pomagać, nawet w bardzo nieszablonowy sposób. Impreza bowiem miała charakter charytatywny. Wpisowe uczestników wydarzenia zostało przekazane Fundacji i Centrum Rehabilitacji “Znowu w biegu”. Fundacja “Wawel z Rodziną” już po raz kolejny wsparła to niezwykłe sportowe wydarzenie w formie słodkich upominków.

Każdy uczestnik musiał płynąć do tyłu w taki sposób, aby jego nogi były skierowane w kierunku płynięcia, a głowa w przeciwną stronę. Wszyscy śmiałkowie tych niecodziennych mistrzostw otrzymali m.in. słodki upominek od Fundacji “Wawel z Rodziną”. Nasza fundacja chętnie wspiera wszelkie, nawet te nietypowe, ale mające szczytny cel inicjatywy. Wpisowe uczestników zostało przekazane na rehabilitację podopiecznych z Fundacji i Centrum Rehabilitacji “Znowu w Biegu”.

Życzymy dalszego rozwoju technik pływackich wspak i rozwoju tych wyjątkowych Mistrzostw. Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności