Pierwsze spotkanie w ramach II edycji programu Dobro od dziecka już za nami!

27 października odbyło się pierwsze spotkanie online, rozpoczynające II edycję programu “Dobro od dziecka”. Warsztaty dotyczyły Emocji, czyli jednego z czterech tematów poruszanych w ramach programu. W spotkaniu online udział wzięła rekordowa ilość osób – prawie 200 osób z całej Polski!

Pierwsze spotkanie rozpoczynające II edycję programu “Dobro od dziecka”, okazało się prawdziwym sukcesem! Uczestnicy warsztatów chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami na czacie oraz zabierali głos na forum całej grupy. Życzliwa, przyjacielska atmosfera sprawiła, że wychowawcy bardzo pozytywnie ocenili całość spotkania, co zresztą potwierdziła duża ilość wiadomości z podziękowaniami za organizację warsztatów.

  • Bardzo się cieszymy z tak dużej ilości pozytywnych wiadomości od uczestników warsztatów. Już w trakcie spotkania mieliśmy przyjemność usłyszeć i przeczytać bardzo miłe i motywujące informacje zwrotne. To tylko napędza nas do dalszego działania. Dziękujemy każdemu z uczestników za udział w inspirującym spotkaniu! – mówi Sylwia Warnecka, Wiceprezes Fundacji “Wawel z Rodziną” 

“Dobro od dziecka” to innowacyjny program społeczny. W ramach programu poruszane są ważne tematy związane z pracą z dziećmi i młodzieżą, a zdobyta wiedza na warsztatach jest pomocna dla wychowawców w ich pracy. Pozostałe trzy tematy będą z obszarów: poczucia wartości, współpracy w grupie oraz wartości – drogowskazów. 

Spotkania prowadzone są przez pedagożkę, socjolożkę,arteterapeutkę, trenerkę certyfikowaną, facylitatorkę i przede wszystkim kreatywną fotografkę Małgorzatę Pióro. Po zakończonych warsztatach każdy z uczestników może zgłosić się po bezpłatne materiały dydaktyczne, zawierające instrukcje i zbiór ćwiczeń, które będą wspierać wychowawców w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności