Kolejna edycja świątecznej współpracy marki Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną” z frisco.pl

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. To oznacza, że po raz kolejny rusza organizowana przez Wawel i Fundację “Wawel z Rodziną” ogólnopolska akcja “Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”. Już po raz trzeci specjalnym partnerem akcji został sklep internetowy frisco.pl. Teraz, przy okazji zakupów minimum dwóch ulubionych słodyczy marki Wawel w sklepie internetowym frisco.pl, można jednym kliknięciem myszy podarować trzeci produkt dzieciakom z wybranych domów dziecka z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Poznania.

Kolejna edycja świątecznej akcji „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja” startuje już 17 listopada. Każdy, kto zakupi na Frisco.pl dwa produkty marki Wawel oznaczone symbolem „Kupujesz – Pomagasz”, sprawi, że trzeci produkt – Czekolada Mleczna Truskawkowa 100g – trafi do jednej z czterech Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych: Zespołu do Obsługi Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych nr 1 w Warszawie przy ul. Jaktorowskiej 6, Centrum Administracyjnego Nr 1 Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Krakowie przy ul. Dunajewskiego 5, Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania przy ul. Lekcyjnej 29 i do Centrum Wspierania Rodzin ”Swoboda” w Poznaniu przy ul. Swoboda 59.

Akcja potrwa do 12 grudnia br. Po tym terminie, jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia nastąpi uroczyste przekazanie słodyczy.

Więcej można dowiedzieć się na stronie frisco.pl

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności