Dzień Dziecka na Mazurach! Wycieczka z przyjaciółmi z Ukrainy i Fundacją Teatru STU

Z okazji Dnia Dziecka wspólnie z Fundacją Teatru STU zaprosiliśmy naszych przyjaciół z Ukrainy – w sumie 9 rodzin (mam z dziećmi) – na wycieczkę na Mazury. Na miejscu na uczestników czekała cała moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń! Nasi zagraniczni przyjaciele mogli odkryć nowe miejsca i ich niezwykłe historie

W dniach 1 – 5 czerwca Fundacja “Wawel z Rodziną” wraz z Fundacją Teatru STU zorganizowała kilkudniowy wyjazd dla 9 rodzin z Ukrainy do malowniczej miejscowości Grom położonej w samym sercu Mazur. Program wycieczki był bardzo intensywny i niezwykle ciekawy. W trakcie pobytu cała grupa zwiedziła niewielkie, lecz urocze miasteczko Pasym, a w nim ryneczek i kościół ewangelicko – augsburski, a także ruiny zamku krzyżackiego w Szczytnie. 

Dodatkowo zarówno dla dzieci jak i dorosłych zostały przygotowane warsztaty tematyczne. W czasie zajęć można było nauczyć się licznych sztuczek cyrkowych, tworzyć niesamowite bańki, grać w piłkę siatkową oraz spędzać wieczory przy zapierającym dech wiosenno-letnim zachodzie słońca.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wspólnie spędzony czas! Fundacji Teatru STU serdecznie dziękujemy za możliwość zorganizowania wycieczki. 

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności