IV edycja akcji „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja” już za nami!

W ramach tegorocznej edycji świątecznej akcji „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja”, realizowanej przez Wawel i Fundację „Wawel z Rodziną” do wybranych domów dziecka w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu trafiło kilka tysięcy sztuk słodyczy! Partnerem akcji już po raz czwarty był sklep internetowy Frisco.pl.

„Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja” to cykliczna akcja realizowana od 14 lat przez Wawel i Fundację „Wawel z Rodziną”. Do tej pory, dzięki programowi pracownicy Wawel w ramach wolontariatu przekazali aż 135 ton słodyczy ponad 440 placówkom opiekuńczo-wychowawczym w całej Polsce.

W ramach IV. edycji świątecznej akcji „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja”, dzięki zaangażowaniu klientów sklepu internetowego Frisco.pl, do podopiecznych domów dziecka przekazano prawie 300 kg słodyczy.

Mechanizm akcji polegał na zakupie przez konsumentów na stronie sklepu internetowego Frisco.pl minimum dwóch produktów marki Wawel, oznaczonych symbolem „Kupujesz – Pomagasz”, aby do jednej z sześciu placówek opiekuńczo-wychowawczych na terenie Gdańska, Warszawy, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia trafiły słodkie upominki.

Jesteśmy dumni, że wspólnie z konsumentami mogliśmy znów wcielić się w rolę Pomocników św. Mikołaja i obdarować wybrane domy dziecka kilkoma tysiącami sztuk słodkościami marki Wawel. Kolejna edycja znów okazała się sukcesem! Dziękujemy konsumentom za dołączenie do akcji – powiedziała Sylwia Warnecka, wiceprezes Fundacji „Wawel z Rodziną”.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności