Słodkie prezenty dla młodych kolarzy

17 grudnia odbędzie się Wigilia sekcji kolarskiej klubu WLKS Krakus, gdzie marka Wawel wraz z Fundacją “Wawel z Rodziną” przekaże 80 słodkich świątecznych prezentów dla młodych sportowców i ich rodziców oraz trenerów.

Brak alternatywnego opisu tekstowego dla tego zdjęcia

Marka Wawel od czerwca 2023 roku przez rok sponsoruje sekcję kolarską WLKS Krakus w rozwoju sportowych pasji i talentów młodych kolarzy.

WLKS Krakus w ciągu 75-ciu lat swojej działalności wychował nie jedną gwiazdę sportu! W klubie jako junior swoją karierę zaczynał m.in. brązowy medalista letnich igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro z 2016 roku – Rafał Majka oraz brązowa medalistka Tour de France Femmes z 2022 roku – Katarzyna Niewiadoma.

Cieszymy się, że jako Fundacja “Wawel z Rodziną” mogliśmy osłodzić końcówkę roku kalendarzowego.