Wigilia dla Osób Bezdomnych i Potrzebujących 2023

17 grudnia 2023 roku na Rynku Głównym w Krakowie w godz. 11:00 – 16:00 odbyła się Wigilia dla Osób Bezdomnych i Potrzebujących, której Organizatorem jest Pan Jan Kościuszko. W tym roku Wawel wraz z Fundacją “Wawel z Rodziną” już po raz 14-sty przekazał na ten cel aż tonę słodyczy, co przełożyło się na 2,5 tysiąca rozdanych paczek.

Już po raz 14-sty uczestniczymy jako partner w Wigilii dla Osób Bezdomnych i Potrzebujących. Co roku przekazujemy słodycze, które trafiają do paczek dla potrzebujących. Ponadto w ramach wolontariatu pracownicy firmy Wawel i Fundacji “Wawel z Rodziną” zawsze pomagają w przygotowaniu i rozdawaniu paczek, co niezmiernie nas cieszy – mówi Agnieszka Rybicka, młodszy menedżer ds. komunikacji w firmie Wawel. W tym roku rozdaliśmy aż 2,5 tysiąca paczek. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów spotkamy się w tym miejscu – dodaje.

Na wszystkich potrzebujących, którzy tego dnia odwiedzili krakowski rynek, czekały tradycyjne potrawy – m.in. pierogi, bigos i barszcz oraz paczki ze słodyczami Wawel i artykułami spożywczymi. W tym czasie można było również bezpłatnie skorzystać z pomocy medycznej.

Z pomocą Fundacji „Wawel z Rodziną”, firma Wawel realizuje projekty wspierające dzieci w trudnych sytuacjach życiowych.

Z życia Fundacji

Przejdź do aktualności