54. Festiwal Małych Form Teatralnych

W tym roku Fundacja “Wawel z Rodziną” już po raz piąty została fundatorem słodkich nagród dla laureatów Festiwalu Małych Form Teatralnych. W ramach tegorocznej edycji w marcu odbył się Dzień Poezji Śpiewanej i Recytowanej, Dzień Sztuki i Tańca, Dzień Sztuki i Filmu, a już 8 kwietnia na wszystkich zainteresowanych czeka Gala Festiwalowa.

Cieszymy się, że ponownie mogliśmy wesprzeć rozwój pasji młodzieży biorącej udział w festiwalu. Już teraz gratulujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia ich niezwykłej kreatywności oraz determinacji w przygotowaniach do zaprezentowania swojego talentu szerszej publiczności.

Do zobaczenia w następnej edycji!

Zdjęcia zostały wykonane w czasie Dnia Poezji Śpiewanej i Recytowanej 54. Festiwalu Małych Form Teatralnych, który odbył się 18 marca 2024 r. w Teatrze Groteska. Autorką zdjęć jest Joanna Operacz.